Në rrugët e Gjilanit shfaqen grafite për Zenun Pajazitin (Foto)

Në rrugë janë rishfaqur përsëri grafite për politikanët e Kosovës. Këtë herë në rrugët e Gjilanit shfaqen disa grafite për Shefin e Grupit Parlamentar të Paritsë Demokratike të Kosovës (PDK), Zenun Pajaziti.

Një lëxues ka dërguar në redaksinë e Gazetës Express grafitet në të cilat shkruhej “Zenun a pe n`gje.. ”.

Më herët në qytete të ndryshme të Kosovës janë shfaqur grafite kundër ish-presidentes Atifete Jahjaga, Presidentit aktual Hashim Thaçi, ish-liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe atij të AAK’së, Ramush Haradinaj dhe kryeministrit Isa Mustafa./Gazeta Express.