Karikatura e ditës i dedikohet Guardiolas dhe Bravos, por personazhe janë edhe Messi dhe Hart (Foto)

0
31

Barcelona ka mposhtur Manchester Cityn 4-0 në një ndeshje ku ka shkëlqyer  Leo Messi.

Në karikaturën e ditës shihet Pep Guardiola duke ngrënë ‘dajak’ nag Messi.

Në karikaturën e goal.com personazh është edhe Claudio Bravo i cili dajakun e merr nga portieri i larguar Joe Hart.

Edhe mediat britanike janë treguar të ashpra me trajnerin dhe portierin.

karikatura-e-dites-1

LEAVE A REPLY