Për çka po bëhet gati Ermali? (Foto

0
52

Këngëtari Ermal Fejzullahu shumë shpejt do të publikojë një këngë të re me videoklip.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari, përmes publikimit të një fotografije në rrjetet sociale, ku shihet një nga skenat e videoklipit të ri.

Kënga do të jetë ritmike, dhe pritet të publikohet pas dy javësh.

Përndryshe, ky projekt vjen pas bashkëpunimi të tij të fundit me reperin Gjiko “Hajmali”, e cila u pëlqye shumë nga publiku dhe mori miliona klikime në YouTube.

LEAVE A REPLY