Bleronës i del tuli edhe nga korseti (Foto)

Prezantuesja Blerona Zeqiri kohën e fundit është bërë shumë e komentuar në rrjetet sociale

Blerona është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo shpërndan foto dhe i ka fiksim shumë fotot në pasqyrë.

Blerona njihet si njëra nga prezantuesit që ka shumë kilogram dhe mundohet t`i fshehë ato në mënyra të ndryshme. Por, shpesherë ka dështuar, sepse ndër fustanet që ajo ka veshur viheshin në pah shtrëngesat që ajo kishte veshur për t`u dukur më seksi.

Edhe në një foto të publikuar së fundi shihet se korseti e “tradhton” Bleronën, sepse i del tuli ndër dorë.

/Kosova Sot/