Kallashit lë gojëhapur fansat e saj (Foto)

Vallëtarja e njohur Donjeta Kasumi ka sjellë disa fotografi tejet të nxehta në rrjetin social “Instagram”. Ajo si çdoherë tjetër dhe tani ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik, por edhe disa pjesë të tjera të trupit ë mënyrën më provokuese.