Shikoni si ia ‘kap’ gjoksin Rovena Stefa koleges Fjolla Morina (Foto, +16)

Dy këngëtaret e njohura të skenës Rovena Stefa dhe Fjolla Morina janë takuar së fundmi në një party të përbashkët.

Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një fotografi, ku koleget shfaqen shumë të afërta njëra me tjetrën, gjersa Rovena kishte vënë dorën tek gjoksi bombastik i koleges.

Rovena duke kapur me dorë gjoksin e Fjolla Morinës. Foto nga: Instagram

Mesa duket mes tyre ekziston një miqësi e mirë, që rrallë herë mund ta gjejmë në estradën shqiptare, ku në shumicën e rasteve këngëtarët nuk ruajnë raporte shumë të afërta mes vete.