“O Dashni” thërret Mentor Kurtishi

Këngëtari Mentor Kurtishi ka lansuar këngën e re.

Ky projekt muzikor është pjesë festive e programit të Vitit të Ri, shkruan lajmi.net

Kënga quhet “O Dashni” me tekst të Ghulos dhe me muzikë të Virusit.

Deri më tani nuk dihet nëse kënga do të ketë klip por, ka marrë pëlqyeshmërinë e publikut.