Bashkëshortja e aktorit të ndjerë tregon për festën që kishin para disa ditësh

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ka ndërruar jetë aktori i njohur nga Mitrovica, Blerim Peci.

Mirëpo, Peci para disa ditësh kishte një festë të madhe në familje.

Bashkëshortja e të ndjerit, Afërdita Sopjani-Peci ka njoftuar përmes një postimi në “Facebook” për festën e ditëlindjes së vajzës së tyre, shkruan Indeksonline

“Shume urime per ty princesha jonë Medina! Te dhasht Zoti shendet, lumturi dhe rritje te mbare me neve! Çdo deshire e jotja u beftë realitet!  Te duam shume! P.S. shume urime edhe per ty Tuana ! Çofsh perhere e lumtur”, thuhet në shkrimin e saj në rrjetin social.