Krizë në çift? Besart Halimi largon bashkëshorten nga Instagrami

Besart Halimi është goxha aktiv në muzikë.

Dy vite më parë, këngëtari i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me vajzën që dashuronte, shkruan lajmi.net.

Por, një veprim që ai ka bërë së fundi, ka ngjallur dyshime se çifti tashmë i kanë dhënë fund martesës.

Besarti ka fshehur për një kohë të gjitha fotografitë me bashkëshorten si dhe e largoi atë nga llogaria e tij në Instagram, më pastaj disa imazhe janë rikthyer.

Kujtojmë që Besart Halimi së shpejti publikon këngën “Shko”, në duet me Armend Shabanin.