Kim i bëri të gjithë ta harrojnë ‘AMA-n’! Publikon fotot pa të brendshme nga ky vend

Në tapetën e kuqe, mbrëmjen e së martës ishin mbledhur një numër i madh i VIP-ave botërorë.

Mirëpo ishte dikush që ka munguar dhe zbrazëtira që ka lënë nuk ishte e vogël, shkruan lajmi.net

Derisa turma e publiku prisnin paraqitjen e Kim Kardashian në ‘AMA’ atë natë zeshkania seksi kishte zgjedhur një tjetër vend për të shkuar.

Në të njëjtën kohë po mbahej një tjetër festë me të ftuar VIP po mbahej në New York ku Kim kishte zgjedhur të shkonte për ta tërhequr vëmendjen.

Ajo dukej tejet joshëse e veshur ngushtë me një fustan të bardhë brenda të cilit duket se nuk ka pasur të veshur të brendshme.