Lori Hoxha nga Londra kaq e bukur

Lori Hoxha është njëra nga femrat që komentohet më shumë për jetën e saj luksoze.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur thjeshtë me xhemperin ngjyrë të zezë.

Lori udhëton shumë dhe këtë herë si destinacion ka zgjedhur qytetin e bukur të Londrës./Indeksonline/