Armina Mevlani nuk iu ndahet pozave, këtë herë vjen provokuese

Armina Mevlani vazhdon të komentohet për çdo postim që bënë.

Blogerja e njohur nga Shqipëria, herë pas here sjell imazhe të cilat nxisin imagjinatën, shkruan Indeksonline.

Kësaj radhe Armina ka ardhur elegante dhe provokuese në një fustan plot shkëlqim.

Padyshim ajo dukej tejet në formë dhe vuri në pah asetet e saj joshëse.