Besa Kokëdhima shtyen publikimin e klipit të ri

Besa Kokëdhima shumë shpejtë do t’sjellë projekt të ri muzikor.

Kënga mbanë titullin “La La La”, ndërsa pritej të lansohej këto dite. Por vet artistja përmes një statusi në llogarinë Instagram ka treguar dhe u ka kërkuar falje fansave të saj për shtyrjen e publikimit.

“Zemrat e mija, “La La La” do të vonohet më shumë se sa ju kam premtuar. Por, do t’ia vlejë”, ka shkruar këngëtarja.