Këngëtarja seksi thotë se nuk mund t’i ndajë Yll Limanin e Butrint Imerin

E kishte të pamundur ta zgjedhte vetëm njërin pasi tha se nuk mund t’i ndajë.

Këngëtarja seksi, Shkenda Dubova, ka qenë së fundmi pjesë e rubrikës ‘Kë zgjedh’, e cila vjen në kuadër të emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Edhe ajo si kolegët e tjerë që ishin mysafir në po të njëjtën rubrikë u zu ngushtë me pyetjet.

Kur erdhi radha të zgjedh mes Yll Limanit dhe Butrint Imerit ajo tha se të dy nuk mund t’i ndajë prandaj përgjigjen që e dha nuk duhet ta humbisni.

E gjeni në videon që ua sjellim në vazhdim: