Xherdan Shaqiri me urim special për Ramazan

Xherdan Shaqiri ka ururar ndjekësit e tij në rrjetet sociale për fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Ylli i Liverpoolit ka publikuar një foto me mbishkrimin “Urime Ramazani”.

 

 

Shaqiri ka një mundësi për të treguar vetën në ndeshjen e fundit të Premierligës dhe gjysmëfinalen kthyese të Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës.

Lëndimi i Mohamed Salah i jep atij më shumë mundësi të luaj në ndeshjet e fundit të sezonit.