Vushtrria i jep leksion Feronikelit për festën e titullit

Vushtrria rikthehet në Superligën e Kosovës pasi dolën të parët në Ligën e Parë.

Këtë triumf ata e festuan duke organizuar një ceremoni madhështore të Kupës.

Skuadra që rriti Milot Rashicën i dha leksion feste edhe Feronikelit që sot u shpallën Kampion të Superligës.

Skuadra nga Drenasi dëshpëroi me festën e dhurimit të Kupës dhe medaljeve.