Me një imazh seksi, Kim Kardashian tregon çka po i mungon

Kim Kardashian është mesin e personazheve më të ndjekura në Instagram.

Pozat joshëse dhe që nxisin reagime nuk mungojnë asnjëherë në faqen e saj të ‘Instagramit’, ndërsa as imazhi i fundit nuk kishte si të ishte ndryshe.

Me një fotografi tërheqëse e veshur në bikini ku vuri në pah gjoksin e saj ‘bombastik’, Kim mori pëlqime dhe komente të shumta nga adhuruesit e saj.

“Po më mungon Kosta Rika”, ka shkruar Kim në mbishkrimin e imazhit.