Labinot Tahiri publikon këngën e re Bomerang

Këngëtari Labinot Tahiri sapo ka publikuar projektin e tij me të ri ‘Bomerang’.

Përshendetje për të gjithë publikun! Tani edhe klipi i këngës 'Boomerang' dhe nesër albumi i ri👌🏻Urime na qoftë…

Posted by Labinot Tahiri on Wednesday, July 10, 2019

Këngën me të re mund ta dëgjoni më poshtë: