Ngjarje e rëndë në Dibër, 6 persona përfundojnë në gjendje të rëndë në spital

Lajmi i fundit
Lajmi i fundit

Një sherr masiv dhe për arsye ende të paqarta ka ndodhur në Dibër këtë mbrëmje, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur rreth 6 persona.

Sherri ka ndodhur në qendër të qytetit, ku janë përfshirë persona të dy familjeve. Sherri ka nisur dhe përfunduar deri në ambientet e spitalit, ku janë shtruar dhe 6 personat e lënduar.

Mesohet se sherri ka nisur ne qender te qytetit, por me pas ka vijuar edhe ne ambientet e spitalit.