Kapen 1000 paketime barna pa banderola në Pejë

femër është arrestuar në Pejë, pasi i janë gjetur dhe konfiskuar nga inspektorët farmaceutik rreth njëmijë (1000) paketime pa banderola të Republikës së Kosovës.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur paraditen e djeshme.