Kate Middletonin kurrë nuk do ta shohim të veshur me fustane ngjyrë portokalli

Kate Middleton njihet për përsosmërinë në botën e modës. Gruaja e Princit William nuk e meriton titullin e ikonës mbretërore të stilit, sepse ajo gjithmonë duket e përsosur dhe kombinon në mënyrë të përsosur të gjitha detajet.

Dukesha e Kembrixhit është fotografuar në pothuajse çdo ngjyrë, nga hijet fluoreshente deri në hije pastel. Sidoqoftë, ne kurrë nuk do ta shohim kurrë bukuroshen në një ngjyrë – portokalli.

Zeshkania vazhdimisht po eksperimenton me ngjyra dhe krijime. Siç shkruan Cheat Sheet, ajo është ndotur në këtë ngjyrë dy herë deri më tani. Në vitin 2013, ajo veshi një ngjyrë pjeshke dhe më vonë në një pallto portokalli, e cila ishte më e kuqe.

Sipas analistit të ngjyrave, Gabriel Winters, Kate e di se cila ngjyrë funksionon më mirë për të dhe portokalli nuk është një nga ngjyrat e saj të preferuara.

Përveç kësaj, ajo mban bizhuteri minimaliste gjatë gjithë ditës, sepse përveç unazës së dasmës ne nuk e shohim atë me diamante dhe tiara sepse ato janë të ndaluara derisa të perëndojë dielli.

Ai shtoi se tiara nuk ishte e veshur para orës 6 pasdite dhe i vetmi përjashtim ishte dasma. Ata janë të veshur në ngjarje zyrtare, dhe nëse një tiara do të vishet varet nga rregullat e veshjes dhe preferencat personale.