Dua Lipa dhuron performancë fantastike në “The Ellen Show”

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka performuar së fundmi në spektaklin e madh “The Ellen Show”.

Ajo ka performuar live hitin e saj më të fundit “Don’t start now”, duke mahnitur publikun e pranishëm.

Me një performancë atraktive dhe interpretim korrekt, Dua mori komentet më të mira nga fansat për performancën e saj.

Ajo para pak ditësh publikoi në YouTube një video, ku tregonte kamerën e fshehur që kishte realizuar ekskluzivisht për këtë emision.

Lipa ishte maskuar si një shitëse në super-market, teksa këndonte për të pranishmit disa nga këngët e saj.

Videoja e u transmetua përgjatë emisionit, duke shkaktuar të qeshura të shumta te publiku.