Adnan Daci & Ramadan Krasniqi Dani – Dashnia pa hile

Adnan Daci & Ramadan Krasniqi Dani – Dashnia pa hile (Official video), kengetari Adnan Daci ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen ne bashkpunim me kengetarin e njohur Dani. Dueti i dyshes titullohet “Dashnia pa hile” dhe vjen e kompletuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar BUG production.Poashtu kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga Kreshnik Avdiu.

Adnan Daci & Ramadan Krasniqi Dani – Dashnia pa hile