fbpx
Rita provokon dhe ngacmon imagjinatën me pozën e re

Rita provokon dhe ngacmon imagjinatën me pozën e re

Rita Ora këto ditë është bërë kryetemë e faqeve rozë falë disa seteve fotografike që i ka realizuar për projektet e radhës.

Ndërkohë që ka pozuar para fotografëve, 29-vjeçarja ishte kapur në disa raste në momente jo të këndshme gjatë ndërrimit të gardërobës dhe disa fotografi të tilla janë shpërndarë në internet.

Porse, më së shumti vëmendje ka marrë një fotografi e publikuar nga vet këngëtarja shqiptare në Instagram, në të cilën ajo paraqitet në mënyrë mjaft provokuese duke ngacmuar imagjinatën.

“Pas tri fotosesioneve radhazi, më duhet të shkoj në shtëpi. Mezi pres që t’i shihni të gjitha”.

“Tash duhet të bëj muzikë… Mezi pres që të bie në gjumë për të gjithë ju!”, ka shkruar Rita në përshkrimin e fotografisë.