Linda Halimi thekson linjat trupore teksa pozon nga plazhi

Linda Halimi është njëra nga këngëtaret e cila ka arritur të transformojë trupin e saj, duke bërë që tashmë të duket për mrekulli.

Ajo është bërë edhe pjesë e shumë revistave të cilat komentuan linjat e saj trupore.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Linda ka vërtetuar edhe njëherë që vazhdon të mbetet njëra nga artistet më tërheqëse.

Kjo vjen pasi në fotografinë e publikuar ajo duket atraktive, e veshur me bikini ngjyrë rozë, teksa pozon në plazh.

“Nuk mund të mendojë për ndonjë përshkrim”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

#Florida 💜💛

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ (@linditaworld) on

Por, përpos postimeve dhe pozave të ndryshme, këngëtarja është aktive edhe në prurjen e projekteve muzikore.

Para një jave, Lindita Halimi ka publikuar këngën “Better You”, që rezultoi të jetë mjaft e pëlqyer nga adhuruesit e muzikës së saj.