Capital T dhe Ledri Vula arrijnë mbi një milion shikime në vetëm 24 orë

Rep-artistët e njohur shqiptar, Capital T dhe Ledri Vula vazhdojnë të jenë prej më të dëgjuarve në tregun muzikor.

Kjo për shkak të veçantisë dhe interpretimit të shkëlqyer të këngëve, që arrijnë të kalojnë edhe kufijtë shqiptarë.

Dyshja së fundmi kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellë bashkëpunimin “DMP”, që rezultoi të jetë mjaft i pëlqyer nga fansat e tyre.

Përpos kësaj, reperët kanë thyer rekord shikueshmërie në platformën YouTube, duke arritur 1.6 milion klikime në vetëm 24 orë.

Kënga e tyre solli tek adhuruesit e muzikës së tyre një frymë verore, me një klip të realizuar në bregdet.

View this post on Instagram

Shutdown 🌋

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Vlen të përmendet se ky projekt muzikor është pjesë e albumit të Capital T, “Skulpturë”.