Këngëtarja e re Eanda publikon këngën “Vello”

Këngëtarja e re e estradës, Eanda, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Vello” titullohet kjo këngë e cila, e cila është një baladë e lehtë RnB.

Muzika është punuar nga Zzap dhe Chriss, kjo pasi Eanda është pjesë e labelit “ON Records”.

foto: ZzapnChriss/YouTube

Kënga flet për një dashuri të humbur, ndaj edhe klipi është realizuar në një kontest të tillë.

Për anën vizuale janë kujdesur produksioni nga Prizreni, XL Films.