Çfarë po ndodhë, policia e zjarrëfikësit mbërrijnë në “Petrol Company”

Dy makina zjarrëfikse dhe njësi të policisë së Kosovës kanë mbërritur para pak çastesh në pikën e derivateve të Petrol Company në Fushë Kosovë.

Dëshmitarët tregojnë se janë larguar klientët dhe të punësuarit nga objekti tashmë, por nuk dihet cila është arsyeja.

Në fotografitë që ka siguruar Gazeta Infokus shihen policia dhe automjetet e zjareëfikësve që po qëndrojnë në këtë pikë.

Gazeta do të ju mbajë të informuar.