Ju kujtohet lingo, lingo që theu rekordet e shikueshmërisë? – ‘Memo’ vjen për herë të parë në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli”

Sikurse edhe është premtuar, sezona e dytë e emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli” po sjell përplot surpriza.

Ndoëse një pjesë e madhe kanë rastisur të shohin filmin që theu rekorde “Miracle in Cell No. 7”, i cili arriti të korr sukses të madh.

Ndryshe në turqisht “Yedinci Kogustaki Musize”, është filmi turk i vitit 2019, prodhim nga Netflix.

View this post on Instagram

Ju kujtohet LINGO, LINGO që theu rekordet e shikueshmërisë❓❓ ~ Aktori mirënjohur që përloti Shqiptarët këtë të Premte me @Lindaimami në @klankosova 💙 @iynemliarasbulut NA NDIQNI SOT PREJ ORËS 18:45 📺 ~ Falenderim i veçantë për partnerët tanë: @princecaffe_ @alkalinewater.activeplus @teb.sha @globustravel.kosova ~ Is Miracle in Cell No.7 a true story ❓❓ What are the upcoming projects of @iynemliarasbulut #arasbulutiynemli Wellknown artist of Miracle in Cell no.7 this friday with @lindaimami at @klankosova 💙 ~ TODAY AT 18:45, STAY TUNED 📺 Special thanks to our partners: @princecaffe_ @alkalinewater.activeplus @teb.sha @globustravel.kosova

A post shared by Qejfi ma i madh se Stambolli (@qejfi_ma_i_madh_se_stambolli) on

“Qejfi më i madh se Stambolli” ka vendosur që të ftoj aktorin kryesor të filmit, Aras Bulut Iynemli (Memo), i cili ka arritur të fitojë çmiminj “Aktori më i mirë mashkull.

Emisioni do të transmetohet në Klan Kosova, nën prezantimin e Linda Imamit, e cila çdo javë promovon Kosovën për këtij emisioni, me aktorë, personalitete të njohura e shumë tema aktuale.

View this post on Instagram

📺 Po rikthehemi, NESËR! 💣 ~ Sezona dytë po fillon me shumë surpriza dhe musafir të mirënjohur në vendin tonë, tema aktuale dhe të veçanta, vetêm për shikuesit e VENDIT TIM! ❤️ 🇽🇰 NA NDIQNI @klankosovaofficial @qejfi_ma_i_madh_se_stambolli me @lindaimami @enginaltandzytn @zeynaum @duyguerokan @ozgezeynepsayman ~ Falenderim i veçantë për partnerët tanë: KLAN KOSOVA, DEVOLLI GROUP, PRINC KAFE, BANKA TEB, UJI ALKALINE dhe GLOBUS TRAVEL KOSOVA. 📺 We’re coming back, TOMORROW! 💣 ~ The second season is here with many surprises and well-known guests in our country, current and special topics, only for the audience of MY COUNTRY! 🇽🇰 🇽🇰 FOLLOW US @klankosovaofficial @qejfi_ma_i_madh_se_stambolli with @lindaimami @enginaltandzytn @zeynaum @duyguerokan @ozgezeynepsayman ~ Special thanks to our partners: KLAN KOSOVA, DEVOLLI GROUP, PRINC COFFEE, TEB BANK, ALKALINE WATER and GLOBUS TRAVEL KOSOVO. #asklinda #interview #celebrity #enginaltandüzyatan #zeyneptokuş #istanbul #lifestyle

A post shared by Qejfi ma i madh se Stambolli (@qejfi_ma_i_madh_se_stambolli) on

Kësaj radhe ajo ka arritur që të realizojë intervistën, me aktorin e filmit më të dashur në Turqi.