Authors Posts by arlind surdulli

arlind surdulli

317 POSTS 0 COMMENTS

Dërgohet në burg deputeti i Kuvendit të Kosovës

Deputeti Etem Arifi, i cili është i dënuar me vendim të formës së prerë për veprën penale mashtrim me subvencione, është duke vuajtur dënimin...

Alban Feka & FA-Band lanson baladen “Mbiemri”

Këngëtari i njohur Alban Feka & FA-Band lansojnë baladën të titulluar "Mbiemri", e cila qysh në fillim ka zgjuar interesim të madh të publikut....

LEDRI VULA DHE TAYNA ELEKTRIZOJNË 13 SUMMER, ME PERFORMANCË TË PAKRAHASUESHME

Ledri Vula dhe Tayna elektrizojnë 13 Summer, me performancë të pakrahasueshme Ledri Vula dhe Tayna kanë arritur të elektrizojnë atmosferën në diskotekën ’13 Summer’ me...

VV E QUAN GANGSTER ASAMBLISTIN E PDK-SË, QË E SULMOI KRYETARIN...

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar për siç thuhet ndaj sulmit të një asambelisti të PDK-së ndaj kryesuesit të Kuvendit Komunal dhe kryetarit të Qendrës së...

ARIFI: SIKUR THAÇI TASH, EDHE NË VITIN 2005 KUNDËRSHTOHEJ RUGOVA

Shefi i dialogut teknik me Serbinë, Avni Arifi, duke folur për fazën e fundit të dialogut, në emisionin “Interaktiv” të KTV-së, ka thënë se...

LIVERPOOLI KUJTON SËRISH GOLIN E BUKUR TË SHAQIRIT, ZBULON PAMJE TË...

Liverpooli ka publikuar sërish videon e golit të bukur që Xherdan Shaqiri e shënoi kundër Manchester United. Në videon e publikuar, shihen disa pamje që...

Eskalon situata në Veri, dëgjohen krisma armësh dhe sirena

Policia e Kosovës ka arrestuar shefin e së ashtuquajturës Zyrës për Kosovë, Marko Gjuriq, pasi hyri ilegalisht në Veri. Gazeta Express ka siguruar pamje...

PËRFUNDON MBLEDHJA E KRYESISË SË VV-SË, KURTESHI TREGON DY VENDIME QË...

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Lëvizës Vetëvendosje. Sekretari Organizativë i VV-së Ismail Kurteshi pasi ka përfunduar mbledhja ka thënë shkurtë se në këtë...

Osmani: Demarkacioni shkon të hënën në Kuvend

Deputetja e LDK-së, njëherësh kryetare e Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike,  Vjosa Osmani, ka thënë se çështja e demarkacionit do...

Reagojnë dy krijuesit e logos: asnjë element grafik nuk është i...

Dy krijuesit e logos së 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, Arbër Racaj dhe Egzon Çaka, kanë dalë me një reagim publik rreth logos...