Tradhëtia nga femrat?

Ka shumë arsye të cilat mund t’i shtyjnë femrat drejt tradhëtisë në një marrëdhënie dashurie. Pse tradhëtojnë femrat? Motivet janë të ndryshme, nga dëshira për t’u...

Daily Mail me artikull të veçantë për vizitën e Rita Orës...

Rreth vizitës së Rita Orës në Kosovë kanë shkruar edhe mediat e huaja, Daily Mail me artikull të veçantë. Këngëtarja Rita Ora po qëndron në...

Publikohet një tjetër foto e Rita Orës, rrugëve të Ferizajt nëpër...

Rita Ora po vazhdon misionin e saj bamirës në Kosovë. Rita Ora aktualisht ndodhet në Kosovë së bashku me prindërit e saj, shkruan prishtinapress.eu Këngëtarja shqiptare...

Këngëtarja seksi thotë se nuk mund t’i ndajë Yll Limanin e...

E kishte të pamundur ta zgjedhte vetëm njërin pasi tha se nuk mund t'i ndajë. Këngëtarja seksi, Shkenda Dubova, ka qenë së fundmi pjesë e...

Këngëtari Duli lanson këngën ma te re “Haram”

Këngëtari i njohur Duli lansoj këngën të titulluar “Haram”, e cila qysh në fillim ka zgjuar interesim të madh të publikut. http://https://youtu.be/W7LSEEOJsEs

Ramushi dhe Anita marrin pjesë ne dasmën e Gresa Behluli

Gresa Behluli dhe Lulëzim Ibrahimi sonte do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre 10 vjeçare, me martesë. Tashme edhe dasma ka filluar. Mysafirët kanë zënë vendet...

Alban Feka & FA-Band lanson baladen “Mbiemri”

Këngëtari i njohur Alban Feka & FA-Band lansojnë baladën të titulluar "Mbiemri", e cila qysh në fillim ka zgjuar interesim të madh të publikut....

Jonida Maliqi sot feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

Për Jonida Maliqin, dita e sotme është shumë e veçantë. Jonida Maliqi me këtë datë feston ditëlindjen, e që sot mbushi plot 36 vjet jetë. Këngëtarja...

Aktori Istrefi kritikon udhëheqësit: Nuk ndërtuan shtet, por pushtet arrogant që...

Aktori Shkumbin Istrefi përmes një statusi në "Facebook" ka folur për gjendjen në vend. Shkumbin Istrefi ka postuar një status, në të cilin shkruan disa...

Shkurte Gashi po punon me këta artistë të njohur në këngën...

Shkurte Gashi mesa duket po punon me djemtë e "Three Dots". Këngëtarja shqiptare, Shkurte Gashi siç shihet në projektin e ri muzikor është duke punuar...