Afrim Muçiqi në muzikë si Lionel Messi në futboll

Të gjithë  jemi krenar me prindërit tonë, sigurisht me të arriturat dhe jo të arrituara e tyre. Por kur ke një  baba si Afrim Muçiqi,...

Më në fund Afrim Muçiqi i këndon vetëvetës!(Video)

Jemi mësuar që këngëtarët të këndojnë këngë të ndryshme ku prekun ndjejnjat e shumë kategorive të shoqërisë sonë por këtë herë Afrim Muçiqi ka vendosur...

Albion Muçiqi kopjon të atin, e ‘’kallë’’ Odeon-in (Video)

Populli thot: ‘’dardha pikë ndër dardhë’’ dhe kjo është e vërtetë, pasi shembulli më i mirë është Albion Muçiqi, djali i Afrim Muçiqit i...

Albion Muçiqi paralajmëron projektin e ri

Albion Muçiqi i cili ka nisur rrugën e babait të tij, këngëtarit më me nam në dekadat e fundit Afrim Muçiqit, ka paralajmëruar projektin...

A ju kujtohet ky hit i Afrim Muçiqit?

Afrim Muçiqi njihet si këngëtari numër një në trojet shqiptare sa i përket potencialit që ka në këndim dhe melankolisë së vokalit të tij. Ky...

Arlinda Hoti vajza që po çmend rrjetet sociale

Nuk është as Kallashi e as Shkëndija. Është Arlinda Hoti vajza që po çmend rrjetet sociale. Shqiptare por që jeton në Suedi, Arlinda nuk ka...

Afrim Muçiqi sot ka ditëlindjen! Ja edhe sa vjet do të...

Njëri nga këngëtarët më të mëdhenj të skënës sonë muzikore, Afrim Muçiqi sot feston ditëlindjen e tij të 48-të. Afrimi si duket është sikur...

Ky është trupi i modeles superseksi (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur, Kelly Brook vazhdon të mahnisë të gjithë me format e saj tejet seksi. Nga shumë britanez është vlerësuar si femra...

Marina Fara, kjo ‘bombë’…

Vajza e Eli Farës, Marina Fara është shfaqur tejet seksi në imazhet e fundit të publikuara. Bukuroshja seksi ka treguar për pak thimthat në imazhet...

3 vajzat këndojnë këngë popullore, videoja bëhet Hit në internet

Një video interesante po qarkullon në faqet shqiptare në Facebook. Aty shihen tre vajza tekse këndojnë një këngë popullore, por në një stil mjaft të...