Marina dhe Geti udhëtojnë me helikopter, ky detaj mori vëmendjen

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë pushimet në Las Vegas. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë publikuar disa imazhe para një udhëtimi me helikopter,...

Ilir Shaqiri kujton kohën kur këndonte me heroin, Hamëz Jasharin (Video)

Ilir Shaqiri ka disa dekada që është skenën muzikore shqiptare. Ata këndimin nuk e ndalën as në kohën kur Kosova ishte nën okupimin e Serbisë. Një...

Kjo është prezantuesja më seksi e sportit shqiptar, sipas medias franceze

Ilda Bejleri njihet për postimet provokuese në Instagram. Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të përfolura të ekranit shqiptar. Kjo gjë është vënë re...

Blerina Kllokoqi Rugova me një tjetër sukses në ‘Berlinale’

Stilistja e njohur Blerina Kllokoqi-Rugova vazhdon të jetë një ndër stilistet më të pëlqyera dhe të përzgjedhura në vend. Së fundmi, ajo ka marrë pjesë...

Më seksi se kurrë “Sofia e Çanit” tregon gjoksin bombastik!

Modelja seksi Xheni Brahaj e njohur si “Sofia e Çanit” ka publikuar një foto seksi në rrjete sociale, ku ka ekspozuar gjoksin. E veshur në...

Edhe në 2019, Fjolla Morina vazhdon të shfaqet provokuese

Vitin që lamë pas ka qenë tejet e komentuar për asetet e bujshme trupore. Këngëtarja, Fjolla Morina përveç karrierës muzikore më së shumti në media...

Morena Taraku tregon se me cilin këngëtar nuk do bashkëpunonte

Morena Taraku është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Kjo ngase jeta private e saj, veprimtaria, lidhjet dhe imazhet seksi komentohen vazhdimisht...

Tezja Gane ka tre djem, por shikoni se me kë është...

Irena Cahani është aktorja që e njohin të gjithë për rolin e saj komik të Ganës në serialin vendor ‘Kafeneja Jonë’. ‘Ganja’ ka tre djem...

Afrimi Muçiqi tregon për dasmën e djalit të kryeministrit dhe për...

Afrim Muçiqi ka kënduar në dasmën e djalit të kryeministrit Isa Mustafa, Besnikut. Në emisionin “Një kafe me Labin”, këngëtari ka shpalosur momente nga jeta...

Ramush Haradinaj ia thotë këngës direkt nga Franca (Video)

Ramushi i këndon Kosovës nga Franca Thonë se “Vaji i burrave është kënga”, e duket se edhe për ish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj kjo...