‘Tentuan të më dhunonin’ : Valbona Selimllari tregon historinë e dhimbshme

Valbona Selimllari njihet si ikonë e bukurisë në trojet shqiptare. Ajo u kurorëzua si Miss Shqipëria në vitin 1992. Teksa në vitin 1999 Valbona...

Kjo është “reja” seksi e këngëtares Gili (Foto)

Robert Berani  djali i këngëtares së njohur Gili, duket se ka shije kur bëhet fjalë për femra. Roberti që e mbanit mend qysh si fëmijë të...

Shyhrete Behluli pjesë e kampanjës për personat me nevoja të veçanta

Data 3 dhjetor njihet si Dita Ndërkombëtare e Personave me Nevoja të Veçanta. Projekti "Ti Barabartë Unë", edhe këtë vit është në përkrahje të...

Angela Martini provokon me ‘zogun’ (Foto)

Angela Martini është një ndër modelet më seksi shqiptare. Aq është seksi sa që fotografitë e saja bëjnë bujë të madhe në rrjetet sociale. Një të...

Kështu e kujton Cima aktoren e ndjerë Zyrën

Në korrik të vitit 2013 ndërroi jetë aktorja Zyrtafete Gashi e njohur për publikun si Zyra. Aktorja me skeqet e saj humoristike përveç se i...

Reja e Shyhretës e ka një mesazh për të nga muaji...

Learta Jakupi, nusja e djalit të Shyhretës, çifti që tashmë është bërë i njohur që nga momenti kur u martuan, ka një mesazh për...

Angelina Jolie viziton qytetin e Mosulit dhe refugjatët sirianë në Irak:...

E dërguara e posaçme e OKB -së për refugjatët, Angelina Jolie të dielën ka vizituar kampin e refugjatëve sirianë në veri të Irakut. Vizita e...

Ky është vjehrri i Medës, Lulja i ka ngjarë shumë

Bashkëshortja e këngëtarit Meda na ka prezantuar me babain e saj. Duke qenë gruaja e një këngëtari me emër, Luljeta po ashtu ndiqet nga një...

Njihuni me gruan dhe fëmijët e Cimës (Foto)

Humoristi Rasim Thaçi-Cima, është njëri ndër personazhet më të pëlqyera nga bota e artit. Cima është artisti i cili njihet që moti kur luante...

Të famshmit që nuk e dinit se janë binjakë (Foto)

Vëllezërit dhe motrat e këtyre të famshmëve mund të mos jenë të njohur si ata, por të paktën ndajnë diçka të përbashkët: ADN-në. Në një...