Adelina Berisha provokon si kurrë më parë, fotografon të pasmet nga...

Njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në imazhe Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit një fotografi veshur me një palë...

Provokon Rina, shfaqë këmbët seksi

Njëri nga sensacionet e këtij viti në muzikën shqiptare ishte artistja Rina Balaj që bëri “boom” gjatë këtij viti. Projektet muzikore të saj u pëlqyen...

Kryeministri Haradinaj pret në takim tenorin Ramë Lahaj

Ramë Lahaj është tenori që me sukses arrin ta përfaqësojë Kosovën në çdo vend ku performon. Ramë Lahaj mëngjesin e sotëm është pritur në një takim...

Roberti nuk përmbahet, tregon vendin e ‘çmendur’ ku ka bërë dashuri

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp. Mbrëmë, Roberti ishte i ftuar në emisionin “Why not” bashkë me Kastro Zizion, me...

Shakira pritet të performojë në hapjen e Urës së Ibrit në...

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka bërë të ditur se ka zhvilluar takim zyrtar me Kryetarin e Mitrovicës Agim Bahtirin, me ç’rast...

Për zemrat e thyera, Sinani publikon baladën ‘Dashni’

Një nga këngëtarët më të pëlqyer kosovar është edhe Sinan Vllasaliu. Ai është tejet aktiv në prurje të reja muzikore, ndërsa shquhet për hite të...

Mashallah nënë e bijë sjellin këngë për ‘Çikat e hastretit’

Shyhrete Behluli bashkë me vajzën e saj Engjëllushën kanë lansuar projektin e ri muzikor. Nënë e bijë si dy yje kanë sjellë duetin e përbashkët...

Lori Hoxha nga Londra kaq e bukur

Lori Hoxha është njëra nga femrat që komentohet më shumë për jetën e saj luksoze. Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e...

Bebe Rexha na krah me Jennifer Lopez!

Bebe Rexha është njëra nga shqiptaret më të suksesshme në botë, ku me anën e muzikës ka arritur shumë famë. Në “Amerikan Music Aëards” ajo...

Kim i bëri të gjithë ta harrojnë ‘AMA-n’! Publikon fotot pa...

Në tapetën e kuqe, mbrëmjen e së martës ishin mbledhur një numër i madh i VIP-ave botërorë. Mirëpo ishte dikush që ka munguar dhe zbrazëtira...